شناسهٔ خبر: 82678 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور مطرح کرد

صندوق مشترک سرمایه‌گذاری نظام مهندسی ساختمان متحول می‌شود

احمد خرم رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با اشاره به انتخاب مهندس حسن حاجعلی فرد به عنوان مدیرعامل صندوق مشترک سرمایه‌گذاری، تاکید کرد منتظر تحول در این صندوق باشید.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، احمد خرم در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل صندوق مشترک سرمایه‌گذاری نظام مهندسی گفت: توقع بنده و شورای مرکزی تحول در این صندوق، ایجاد و منابع به سازمان‌های استان‌ها سرازیر شود تا ماموریت‌هایشان را انجام دهند.  

وی ابراز امیدواری کرد، تا پایان سال منابع تحقق برنامه‌ها از محل پذیره‌نویسی و پیش فروش برخی پروژه‌ها از جمله پروژه شهرک‌غرب تامین شود، ضمن اینکه در دو تا سه ماه آینده منتظر اتفاقات جدیدی در تامین مالی باشید.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با بیان اینکه هم‌اکنون فاقد اطلاعات جامع از زمین و ساختمان در کشور هستیم، گفت: متاسفانه قیمت‌ها در نوسان شدید است و پایداری در قیمت‌ها نمی‌بینیم.

خرم، مدیرعامل جدید صندوق مشترک سرمایه‌گذاری نظام مهندسی را مدیری، کاربلد و توانمند دانست و گفت:حاجعلی‌فرد جزو ۲۰ درصد مدیران توانمند و موفق با قدرت تصمیم‌گیری بالا است و ارتباطات بین‌المللی بسیار خوبی هم دارد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان از زحمات مهندس مجید اسماعیلیان مدیرعامل سابق صندوق مشترک سرمایه گذاری نظام مهندسی تشکر کرد.

گنتنی است در این آیین از تلاش‌های مجید اسماعیلیان، مدیرعامل سابق قدردانی و حسن حاجعلی‌فرد به عنوان مدیرعامل صندوق مشترک سرمایه‌گذاری نظام مهندسی معارفه شد.