شناسهٔ خبر: 85884 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

در سفر امروز به اصفهان انجام گرفت

بازدید وزیر راه و شهرسازی از شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا)

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در سفر به اصفهان با حضور در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران بازدیدی از این مجموعه و دستاوردهای هوایی این شرکت داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، صبح امروز محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به همراه تورج دهقانی زنگنه، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، سیاوش امیرمکری، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوری هوایی ایران، علیرضا برخور، مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) و جمعی دیگر از معاونان خود با سفر به اصفهان از شرکت صنایع هواپیماسازی ایران بازدید کرد.

در این بازید که همزمان با ۱۹ مهرماه سالروز حضور مقام معظم رهبری در این مجموعه انجام گرفت، وزیر راه و شهرسازی با قابل تقدیر دانستن تلاش‌های انجام گرفته در صنعت هوایی کشور و پیشرفت‌های به دست آمده بر لزوم برنامه‌ریزی بلند مدت برای آینده و همزمان با ورود به قرن جدید تاکید کرد.

وزیر راه و شهرسازی در این سفر از هواپیمای ترابری تاکتیکی ایران ۱۴۰، خط تولید بالگرد تی – ۹۰ و کوثر، مرکز و تست طراحی اقدام و سامانه‌های هوایی، هواپیمایی ایران ۱۴۰ و هواپیمای آتش‌نشان و شبیه‌ساز پرواز در شرکت صنایع هواپیماسازی ایران (هسا) بازدید کرد.