شناسهٔ خبر: 89658 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

به مناسبت دهه فجر انجام شد

بهره برداری از  10 پروژه با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان در شهرستان شاهین شهر

افتتاح دهه فجر مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: به مناسبت دهه فجر از 10 پروژه با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان در شهرستان شاهین شهر و میمه بهره برداری شد.

به گزارش  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(اصفهان)، مهدی خضری در آئین افتتاح متمرکز پروژه های راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان شاهین شهر که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مهمترین و پرترافیک ترین محورهای استان در شهرستان شاهین شهر و میمه واقع شده است .

وی ادامه داد: لذا ارتقا ایمنی تردد کاربران جاده ها در این محور و تعریف و اجرای پروژه هایی برای نیل به این اهداف در اولویت اقدامات اداره کل قرار دارد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اشاره به بهره برداری از  12 مجتمع خدماتی رفاهی در شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با بهره برداری از  این مجتمع جدید تعداد مجتمع های خدماتی رفاهی در استان اصفهان به 51 مجتمع  میرسد .

خضری با بیان اینکه اصفهان رتبه اول در تعداد مجتمع های خدماتی رفاهی بهره برداری شده را به خود اختصاص داده است، اضافه کرد: در راستای ارتقای ایمنی تردد کاربران مناطق مسکونی حاشیه جاده های برون شهری، عملیات جانمایی و احداث پلهای عابر پیاده در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه امروز شاهد نصب پل گلدیس با اعتباری بر 17 میلیارد ریال در این شهرستان هستیم.

وی همچنین به اهمیت نگهداری راههای اصلی و فرعی این شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: امروز با تلاش و پشتکار شبانه روزی شاهد بهره برداری از روکش آسفالت حفاظتی گرم میمه_دلیجان با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال، روکش آسفالت حفاظتی راههای روستایی سه، کلهرود، مراوند، میدان اذان به طول 40 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 36 میلیارد ریال، و روشنایی اتوبان معلم به طول 6 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 4.5 میلیارد ریال هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: مجتمع خدماتی رفاهی هشت بهشت از دیگر پروژه هایی است که در محور آزادگان با سرمایه گذاری  180 میلیارد ریالی بخش خصوصی و  حمایت بلاعوض سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص احداث راه دسترسی و تهیه و نصب تابلوهای پیش آگاهی در دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.