شناسهٔ خبر: 89927 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

عضو هیات مدیره بانک مسکن خبر داد:

معرفی حدود ۲۰۳ هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن به بانک برای افتتاح حساب/۵۶۰۰ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان به پروژه‌های مسکن ملی تزریق شد

پردیس عضو هیات مدیره بانک مسکن با اعلام معرفی ۲۰۲ هزار و ۹۵۷ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن به بانک از واریز وجوه اولیه طرح اقدام ملی مسکن توسط ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی خبر داد و مبلغ آن را ۵۶۰۰ میلیارد تومان برشمرد.

محمدحسن علمداری عضو هیات مدیره بانک مسکن در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، تازه‌ترین وضعیت افتتاح حساب، واریز وجوه اولیه و انعقاد قراردادهای طرح اقدام ملی مسکن  و معرفی متقاضیان به پروژه های طرح اقدام ملی مسکن را اعلام کرد.

عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰۲ هزار و ۹۵۷ نفر پذیرفته شده نهایی طرح اقدام ملی مسکن برای معرفی به پروژه‌های اقدام ملی مسکن به بانک معرفی شده‌اند از واریز وجوه اولیه توسط ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی طبق تازه‌ترین آمار خبر داد.

علمداری گفت: از محل واریز وجوه اولیه ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن تاکنون ۵۶۰۰ میلیارد تومان به پروژه‌ها تزریق شده است.

به گفته وی، تاکنون ۴۱۰ پروژه معادل ۲۷ هزار و ۱۲۴ واحد به بانک معرفی شده است و ۷۵ پروژه معادل ۲ هزار و ۳۹۵ واحد مسکونی در دفترخانه‌ها آماده امضای قرارداد هستند. همچنین، ۷۱ قرارداد معادل ۶ هزار و ۷۳۴ واحد به امضا رسیده که برای آن تعداد نیز پرداخت تسهیلات انجام شده است.