شناسهٔ خبر: 90212 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران تاکید کرد:

لزوم ارائه سرویس مناسب به مسافران نوروزی برای داشتن سفری ایمن و روان/ انجام بازدیدهای دوره‌ای از پایانه‌ها در ایام نوروز جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ارائه خدمات مطلوب

حیدر نوروزی مدیركل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران با هدف بازدید و بررسی وضعیت حمل و نقل مسافر از پایانه مسافربری شرق تهران بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (تهران) حیدرنوروزی، مدیركل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران با هدف بازدید و بررسی وضعیت حمل و نقل مسافر از پایانه مسافربری شرق تهران بازدید کرد.

نوروزی دراین بازدید که با همراهی محمدعلی محمدی مدیر حمل ونقل مسافرپایانه شرق انجام گرفت، بر ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مسافران در ایام نوروز، با هدف برخورداری از سفری ایمن و روان، با توجه به شیوع موج چهارم کرونا تاکید کرد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران با اشاره به لزوم بازدیدهای دوره‌ای از کلیه فضاهای موجود پایانه اعم از غرفه‌های اغذیه فروشی، فضای سبز، محوطه پایانه و سرویس‌های بهداشتی، خاطرنشان کرد: با مشاهده هرگونه مشکل، موضوع به مدیریت پایانه مسافربری اعلام و نسبت به تسریع در رفع موارد نقص اقدام شود.

نوروزی افزود: در حال حاضر نظر به اهمیت حفظ سلامت مردم، بیشتر تمرکز این اداره کل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضدعفونی کردن جهت حفظ کیفیت بهداشتی پایانه‌ها در بالاترین سطح جهت خدمت رسانی و سفری امن با آرامش است .

در پایان، وی درخصوص نظارت مناسب بر نحوه فعالیت شركت‌ها و رانندگان و همچنین به برطرف نمودن نواقص و مشكلات موجود دستورات لازم را به مدیرحمل ونقل مسافر پایانه شرق اعلام کرد.