دیدگاه

 • سعید محمد زاده ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۳:۵۲

  محمدزاده در پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد:

  توسعه فرهنگ حمل‌و‌نقل ریلی با کمک خبرنگاران

  سعید محمد زاده مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در پیامی از خبرنگاران قدردانی و به نقش این بخش تاثیر گذار جامعه در توسعه فرهنگ حمل‌و‌نقل ریلی اشاره کرد.

 • هادی حق شناس ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۳:۰۸

  هادی حق شناس؛

  کسب اعتماد مردم جامعه با آزادی عمل خبرنگاران محقق می‌شود

  معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تبریک روز خبرنگار، گفت: رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش مهمی در تامین رفاه عمومی مردم دارد و با محقق شدن آن در جامعه شاهد ارتقای رفاه حال مردم در جامعه خواهیم بود.

 • اله مراد عفیفی پور ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۳:۰۲

  در پیامی به همه اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات

  مدير كل بنادر و دريانوردی هرمزگان روز بزرگداشت مقام خبرنگار را تبریک گفت

  مدير كل بنادر و دريانوردي هرمزگان در پیامی ۱۷ مردادماه را به همه اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی استان هرمزگان، تبریک گفت.

 • علی خاوری ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۲:۰۱

  در پیام تبریک به اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات؛

  مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان روز خبرنگار را تبریک گفت

  مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

 • مجیدرضا نصرالله نژاد ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۱:۰۵

  پیام تبریک نصرالله نژاد به مناسبت روز خبرنگار؛

  خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران ضمن تبریک فرارسیدن ۱۷ مرداد، خبرنگاران را وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش دانست.

 • خیرالله خادمی ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۰:۴۹

  خیراله خادمی در پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد؛

  خبرنگاران؛ بازوان توانمند دولت در توسعه

  معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران بازوان توانمند دولت در توسعه و آبادانی کشور عزیزمان به حساب می آیند که با نقد منصافانه و همراهی دلسوزانه در بسیاری از موارد در ترسیم چشم اندازها و اصلاح امور نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

 • هوشنگ عشایری ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۰:۲۸

  عشایری در پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد؛

  بازآفرینی شهری جز با آگاهی‌بخشی و جریان‌سازی از سوی خبرنگاران محقق نمی‌شود

  هوشنگ عشایری*: بازآفرینی یا همان "خلق دوباره" بافت های ناکارآمد دغدغه ای ملی است و همه ارکان نظام در مورد آن به اجماع رسیده اند، این مهم توجه ویژه مسئولان به ساکنان این محلات را بیش از هر زمان دیگری تکلیف می‌کند.

 • پوستر ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۰:۲۵

  مقام معظم رهبری:

  بدون خبرنگار لحظه‌ها ماندگار نمی‌شود

  پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR هم‌زمان با ۱۷ مردادماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، پوستر «بدون خبرنگار لحظه‌ها ماندگار نمی‌شود» را بر اساس بیانات رهبر انقلاب درباره‌ی اهمیت حرفه‌ی خبرنگاری منتشر می‌کند.

 • حسین محبوبی ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۰:۲۲

  پیام تبریک  مدیر كل راه و شهرسازی گلستان به مناسبت روز خبرنگار

  خبرنگار تجسم تعهد و دلسوزی است

  مدیر كل راه و شهرسازی گلستان به بهانه روز خبرنگار گفت: خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزی و وظيفه‌ و روایتگران عشق و آزادی‌اند.

 • فرهاد فرزانه ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۰:۱۵

  پیام تبریک مدیر کل راه و شهرسازی همدان به بهانه روز خبرنگار

  مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان رور خبرنگار را تبریک گفت و از این قشر تلاشگر تقدیر کرد.

 • مهرداد تقی زاده ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۰۹:۴۰

  تقی‌زاده در پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد؛

  پاسداشت مقام خبرنگار تکریم دانایی و صیانت از حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات است

  مهرداد تقی زاده*: پاسداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه در حقیقت تکریم دانایی و صیانت از حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات است،هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار را صمیمانه به اصحاب رسانه تبریک عرض می نمائیم.

 • محمد شکرچی زاده ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۰۹:۱۴

  شکرچی‌زاده در پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد؛

  نقش خبرنگاران در ترمیم شکاف اجتماعی در روزگار پرمخاطره کنونی

  دکتر محمد شکرچی‌زاده*: خبرنگاران و روزنامه‌نگاران در روزگار پرمخاطره کنونی نقش مهمی در ترمیم شکاف‌های اجتماعی ایفا می‌کنند و به همین دلیل باید قدردان زحمات این قشر باشیم.

 • محمدسعيد ایزدی ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۰۸:۵۸

  ایزدی در پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد؛

  توسعه مطالبه‌گری و افزایش آگاهی عمومی در جامعه مسئولیت خبرنگاران است

  دکتر محمدسعید ایزدی*: نامگذاری هفدهم مردادماه هر سال به عنوان «روز خبرنگار» توسط شورای فرهنگ عمومی، فرصت مناسبی است برای قدردانی از خبرنگاران، روزنامه نگاران و نویسندگان گرامی که با ایفای نقش ارزشمند خود به گسترش اطلاعات می پردازند، مطالبه گری را در جامعه توسعه داده و به افزایش آگاهی عمومی کمک می کنند.

 • مه‌آبادی ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۰۷:۳۵

  مه‌آبادی در پیام تبریک به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد؛

  هيچ اقدام بزرگی بدون حضور حرفه‌ای خبرنگاران نتیجه مطلوب نخواهد داشت

  رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ هفدهم مردادماه(روز خبرنگار) را به تمامی اصحاب رسانه به ویژه آنان که در عرصه صنعت فرودگاهی فعالیت می کنند، تبریک گفت.

 • محمد تقی انزان پور ۱۳۹۷-۰۵-۱۶ ۱۵:۰۷

  پيام تبريك مديركل بنادر و دريانوردی استان مازندران به مناسبت روز خبرنگار

  رسانه‌ها با آگاهی‌بخشی می‌توانند گره گشای بسیاری از مشکلات جامعه باشند

  مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با صدور پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را به کلیه تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت.

 • حسن نیا ۱۳۹۷-۰۵-۱۶ ۰۹:۰۸

  پیام تبریك حسن‌نیا به مناسبت روز خبرنگار

  روز خبرنگار، روز گام نهادن امانت‌داران اخبار در وادی آگاهی و نیك‌‌اندیشی

  معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به همه فعالان حوزه خبر و اطلاع‌رسانی تبریك گفت.

 • سانحه ۱۳۹۷-۰۵-۱۴ ۱۶:۰۸

  بررسی سوانح هوایی را سیاسی نکنید!

  محمد علی حجتی*: پس از گذشت حدود پنج ماه از سانحه هوایی یاسوج و فراز‌و‌نشیب‌های بررسی این سانحه، کماکان شاهد نظرات متناقض مسئولان بخش‌های مختلف هستیم.

 • قطار ریل باس ۱۳۹۷-۰۵-۱۳ ۰۸:۱۰

  راه آهنین؛ پیشتاز در توسعه ملی

  توسعه شبکه های ریلی امروز یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید است که به خوبی در جای جای ایران اسلامی مسیر خود را طی کرده و می رود تا مرزهای توسعه کشور را نیز درنوردد.

 • بندر چابهار ۱۳۹۷-۰۵-۰۵ ۰۹:۰۷

  موقعیت منحصربه فرد در یک گلوگاه آبی وسوسه کننده؛

  چابهار دروازه طلایی هند

  موقعیت منحصر بفرد بندر چابهار در یک گلوگاه راهبردی آبی وسوسه ای برای تجار هندی است که در سودای تسهیل کسب و کار خود و دسترسی به سرزمین هایی فراتر هستند.

 • احمد مرادی ۱۳۹۷-۰۴-۳۱ ۰۷:۴۷

  حمایت مجلس از طرح‌های توسعه‌ای صنعت گردشگری دریایی

  احمد مرادی*: جزایر کشور ظرفیت و پتانسیل لازم را برای جذب توریست و گردشگر از کشورهای حاشیه خلیج فارس و حتی کشورهای اروپایی دارند، بنابراین در وهله اول زیر ساخت های لازم برای جذب توریست و توسعه صنعت گردشگری دریایی فراهم شود.

 • امیر عابدی ۱۳۹۷-۰۴-۳۰ ۰۸:۱۵

  بازنگری در تعرفه‌های بندری کمک قابل‌توجهی به تجار کرد

  امیر عابدی*: هم اکنون تعرفه و کرایه حمل و نقل به ویژه در کالاهای صادراتی و کالاهای تامین مواد اولیه و نهاده های کشاورزی به عنوان بزرگترین مشکل پیش روی فعالان اقتصادی محسوب می شود.

 • فردین یزدانی ۱۳۹۷-۰۴-۲۹ ۱۴:۵۸

  بازار مجازی معاملات

  فردین یزدانی*: آمارها و نشانه‌ها حکایت از آن دارد که بازار مسکن پس از چند سال رکود از نیمه دوم سال گذشته جذاب شده است. قیمت‌ها رشد یافته و مهم‌تر از آن در مقاطعی معاملات هم افزایش پیدا کرده است.

 • مجیدرضا حریری ۱۳۹۷-۰۴-۲۸ ۱۴:۲۴

  کاهش تعرفه کالا و کشتی؛ گامی مثبت در جهت افزایش ترانزیت کشور

  مجیدرضا حریری*: سازمان بنادر و دریانوردی در سال جاری به سمت تجدید نظر در تعرفه‌گذاری کالا و کشتی حرکت کرد، که این موضوع کمک قابل توجهی به تجار بود. چرا که قدرت رقابت بخش خصوصی در منطقه را با کاهش قیمت تمام شده کالا افزایش می‌دهد. تجار همواره از کاهش نرخ تعرفه کالا و کشتی در بنادر کشور استقبال می‌کنند.

 • حامد مظاهریان ۱۳۹۷-۰۴-۲۷ ۰۸:۳۲

  ضرورت تصمیمات فرابخشی

  حامد مظاهریان*: بخش مسکن از اواسط سال ۱۳۹۲ تا ماه‌های پایانی سال ۱۳۹۶ از یک طرف بنا به دلایلی همچون رکود در کل اقتصاد، نرخ بالای سود بانکی و جذب بخش قابل‌توجهی از نقدینگی ازسوی بازار پول، حجم زیاد خانه‌های خالی و قفل شدن منابع مالی در این خانه‌ها و... با کاهش در حجم فعالیت‌های واقعی و ساخت‌و‌ساز مواجه شده بود و از طرف دیگر با کنترل انتظارات تورمی، شاخص‌های قیمتی در بازار خرید و فروش مسکن و اجاره با ثبات نسبی مواجه بود.

 • حسین عبده تبریزی ۱۳۹۷-۰۴-۲۴ ۰۸:۳۱

  توضیح عبده‌تبریزی درباره یک خبر

  حسین عبده تبریزی اقتصاددان و مشاور وزیر راه و شهرسازی در کانال تلگرامی خود درباره یک خبر که برخی رسانه‌ها درباره آن حاشیه‌‌سازی کردند، توضیحاتی ارائه داد.

 • عباس آخوندی ۱۳۹۷-۰۴-۲۳ ۰۸:۰۱

  مسجد جامع ساری، میراث سوخته

  عباس آخوندی*: آتش‌سوزی مسجد جامع ساری که از آثار اولیه دوره اسلامی در مازنداران است موجب تاسف عمیق همه‌ی دوستداران این سرزمین است.

 • شهرام اجتهادی ۱۳۹۷-۰۴-۲۲ ۰۸:۴۹

  راهكارهای تعديل بازار مسكن

  سيد شهرام اجتهادی*: بازار مسكن در ماه‌های اخیر و با نوسانات اقتصادی دچار تغییر و تحولات شگرفی شده است. این تغییر و تحولات بیش از آنكه تابع سیاستگذاری‌ها و متغیرهای معمول در حوزه مسكن باشد، تابع متغیرهای بیرونی و كلان اقتصادی كشور، خروج ترامپ از برجام و نوسانات ارزی بود. این نوسانات، جهش مقطعی قیمت مسكن در كشور را در پی داشت، در شرایط كنونی وزارت مسكن و شهرسازی برای تعدیل قیمت مسكن و اجرایی شدن سیاست‌های كلان خود در این حوزه، مجموعه‌ای از راهبردها و اقداماتی را مد نظر قرار داده است.

 • حسین عبده تبریزی ۱۳۹۷-۰۴-۲۰ ۰۸:۰۵

  آن اقتصاددان ناجی

  حسین عبده‌تبریزی*: هر زمان که شرایط ویژه‌ای در عرصه‌ اقتصاد پیش می‌آید، همه دنبال اقتصاددان ناجی می‌گردند که به فوریت راه‌حل‌هایی ارائه دهد و با سرعت مسائل را خارج از چارچوب معمول حل کند.

 • غلامرضا سلامی ۱۳۹۷-۰۴-۱۹ ۰۸:۱۱

  شهر فروشی، منشا فساد

  غلامرضا سلامی*: در مناطقی از تهران شاهد هستيم كه باغی را خشك می‌كنند تا زمين آن را به يك مجتمع تجاری يا برج مسكونی تبديل كنند.

 • عباس آخوندی ۱۳۹۷-۰۴-۱۷ ۰۸:۱۶

  حاکمیت قانون در تنگناها

  عباس آخوندی*: میزان پایبندی حکومت به قانون در تنگناهاست که آشکار می‌شود. سرمایه، امید به آینده و صلح اجتماعی بستگی کامل به میزان پایبندی حکومت به قانون دارد. این پایبندی است که حس ثبات و پایداری را در جامعه خلق و شهروندان را به برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری بلندمدت مطمئن می‌سازد.