دفتر نظارت بر طرحهای توسعه و عمران

 • پیروز حناچی ۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۱:۳۶

  در نامه حناچی به استانداران سراسر کشور ابلاغ شد؛

  نحوه عملکرد دبیرخانه‌های کمیسیون‌های ماده ۵ شهرهای کشور/ تاکید بر انتشار دستور جلسات و مصوبات کمیسیون‌های ماده ۵ در رسانه‌ها

  دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در نامه‌ای به استانداران و روسای شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان‌های سراسرکشور، مصوبه شورا را درباره نحوه عملکرد دبیرخانه‌های کمیسیون‌های ماده ۵ با تاکید بر انتشار مصوبات کمیسیون ماده ۵ در رسانه‌های عمومی، ابلاغ کرد.

 • محمدرضا نقصان محمدی ۱۳۹۵-۱۰-۰۷ ۱۳:۱۶

  مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد خبر داد:

  تسریع در نهایی شدن طرح‌های جامع تفصیلی شهرهای استان یزد

  اداره کل راه و شهرسازی استان در راستای ایفای وظایف ذاتی خود در حوزه شهرسازی و به‌منظور تهیه طرح‌های توسعه و عمران شهری برای هریک از شهرهای استان با توجه به ضوابط و استانداردهای مصوب در حال فعالیت است و در چارچوب قوانین و مقررات موجود و مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری ایران این فعالیت‌ها را به پیش می‌برد که در ۴ بخش طرح‌های جامع، جامع‌تفصیلی، تفصیلی و مجموعه شهری است.

 • جلسه ۱۳۹۵-۱۰-۰۴ ۰۷:۱۸

  در استان یزد برگزار شد:

  برگزاری جلسه بررسی طرح تفصیلی شهر میبد در استان یزد

  با حضور اعضای کمیته فنی کمیسیون ماده ۵، نماینده وزارت راه و شهرسازی، شهردار و رئیس شورای شهرمیبد، جلسه بررسی طرح تفصیلی این شهر به ریاست مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد در این اداره کل برگزار شد.

 • عیسی مهری ۱۳۹۵-۱۰-۰۱ ۱۴:۳۸

  مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی گلستان خبر داد:

  ارسال ۴ طرح جامع شهری گلستان به شورایعالی شهرسازی و معماری ایران

  مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی گلستان از ارسال ۴ طرح جامع شهرهای سیمین شهر، انبارالوم، فاضل‌آباد و نوکنده در سال جاری به شورایعالی شهرسازی و معماری ایران برای تصویب خبر داد.

 • شهر رفسنجان ۱۳۹۵-۰۹-۲۹ ۰۷:۳۷

  مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان خبر داد:

  شروع بازنگری طرح توسعه و عمران (طرح جامع) شهر رفسنجان

  مدیر معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان از شروع بازنگری طرح توسعه و عمران (طرح جامع) شهر رفسنجان خبر داد و گفت: دفتر منطقه‌ای مشاور این طرح در چند روز آینده در اداره راه و شهرسازی مستقر خواهد شد.